Regulamin serwisu GieldaAkwarystyczna.pl


 1. Serwis GieldaAkwarystyczna.pl zwany dalej serwisem jest przeznaczony dla hobbystów i pasjonatów akwarystyki.
 2. Warunkiem korzystania z serwisu jest bezwarunkowa akceptacja i postępowanie zgodnie z niniejszym regulaminem. Jesli nie odpowiadają Ci jego warunki - po prostu nie korzystaj z serwisu.
 3. Nie musisz się rejestrować w serwisie, żeby dodawać ogłoszenia. Jednakże jest to wygodniejsze i ułatwia dodawanie kolejnych ogłoszeń.
 4. Publikacja ogłoszeń jest bezpłatna dla użytkowników indywidualnych.
 5. Czas emisji ogłoszeń wynosi 30 dni od daty wprowadzenia do serwisu.
 6. W dowolnym momencie możesz usunąć ogłoszenie poprzez skorzystanie ze specjalnego linku wysłanego do Ciebie jeśli nie założyłeś konta w serwisie lub poprzez zalogowanie się w serwisie i wybraniu opcji "Moje ogłoszenia" oraz usuń ogloszenie.
 7. Administratorzy serwisu będą usuwać bez uprzedzenia ogłoszenia:
  - o tematyce odmiennej niż akwarystyczna
  - zamieszczone w niewłaściwej kategorii
  - reklamujące aukcje / inne serwisy lub o charakterze komercyjnym (jeśli chcesz zareklamować swoj serwis/sklep skorzystaj z kontaktu)
  - zawierające linki prowadzące do innych serwisów
  - niezgodne z obowiązującym porządkiem prawnym oraz regulaminem
 8. Korzystając z serwisu oświadczasz, że nie będziesz:
  - podawał nieprawdziwych lub mylących danych kontaktowych oraz informacji,
  - naruszać praw osób trzecich
  - kopiować, modyfikować ani rozpowszechniać treści tworzonych przez inne osoby bez ich wyraźnej zgody;
  - korzystać z jakiegokolwiek automatu gromadzącego, przetwarzającego w jakimkolwiek celu treści i dane zawarte w serwisie.
  - podejmować działania mogące naruszyć lub nadmiernie wykorzystywać naszą infrastrukturę lub destabilizować jej pracę.
 9. Jako użytkownik ponosisz wyłączną i pełną odpowiedzialność za wszelkie informacje (ogłoszenia), które umieszczasz w serwisie oraz za wszystkie konsekwencje mogące wyniknąć z ich publikacji.
 10. Zastrzegamy sobie prawo na wycofanie określonych ogłoszeń wedle naszego uznania w szczególności naruszające postanowienia niniejszego regulaminu. Zastrzegamy sobie również prawo do czasowego odmówienia publikacji ogłoszeń dla użytkownika włącznie z odmówieniem prawa do rejstracji czy korzystania już zarejestrowanego konta w serwisie.
 11. Użytkownik serwisu wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) dla potrzeb korzystania z serwisu. Użytkownik ma prawo do wglądu oraz poprawiania własnych danych osobowych.
 12. Szczegółowa aktualna Polityka Prywatności jest dostępna pod tym linkiem.
 13. Operator serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, ich przedmiot, dostępność. Nie ponosi również żadnej odpowiedzialności za czynności mogące wyniknąć z działania serwisu jaki i wynikające z nie działania serwisu.
 14. Serwis nie oferuje żadnego programu ochrony kupujących czy sprzedających. Tym samym wyłączona jest w pełni odpowiedzialność serwisu za jakiekolwiek transakcje, postanowienia, ustalenia poczynione na podstawie ogłoszeń zamieszczonych w serwisie.
 15. Regulamin serwisu obowiązuje od 15-03-2011.
 16. Zawsze aktualny i obowiązujący regulamin jest dostępny pod tym adresem.